Plastové zahradní židle | Zahradní židle

Plastové zahradní židle

Plastové zahradní židle patří mezi stálice v kategorii zahradního nábytku. Plast byl jednu dobu velmi moderní, ale jeho obliba v posledních letech poměrně klesla. Dnes se však pomalu, ale jistě, vrací na výsluní, jelikož jeho zpracování se stává z hlediska designu a kvality mnohem lepší. Na trhu již rozhodně nenajdete jen ty klasické staré jednoduché a lámavé zahradní židle.
Pokud se projdete po obchodech anebo si jen nalistujete na internetu stránky prodejců plastového zahradního nábytku, tak zjistíte, že plastové židle, které nabízí, se mnohdy vyznačují o hodně větší kvalitou než jejich některé protějšky z jiných materiálů.
Velkou výhodou plastových židlí je především jejich cena. Rozhodnete-li se právě pro plastový nábytek, tak vězte, že se budete pohybovat v poměrně příjemných cenových relacích. Za klasickou plastovou židli nedáte často ani 100 korun. Pokud se rozhodnete pro koupi nějakého jiného nábytku z plastu, tak ovšem zaplatíte o něco více. Jako příklad bychom mohli jmenovat třeba taková plastová lehátka. Když si k nim pořídíte jakési podušky, které budou fungovat jako matrace, tak si užijete velmi příjemného a ničím nerušeného odpočinku.
Plastové židle jsou také velmi skladné. Nejsou sice skládací, zato je ale lze ideálně zakomponovat do sebe tak, že z nich vytvoříte jakýsi komín, který pak uskladníte někam do rohu místnosti.
Zmínit se musíme také o údržbě plastových židlí. Rozhodně se nemusíte bát toho, že byste museli plastové zahradní židle nějak dlouho drhnout. Stačí je pouze otřít navlhčeným hadříkem a máte po úklidu. Nevýhodou plastových židlí je jejich náchylnost vůči výkyvům teplot a nízká odolnost vůči UV záření. Pokud necháte plastové židle celou zimu na mrazu, může se stát, že při změně teploty popraskají.Zahradní židle – menu:

Doporučujeme:

Moderní podlahové studio - to jsou kvalitní plovoucí podlahy, dřevěné a vinylové podlahy, PVC. Doplňkem nabídky je bezplatné odborné poradenství včetně zapůjčení vzorků.